Alle producten
-
Rubberprocesmachine
-
Rubber het mengen zich molenmachine
-
Rubberpoederproductielijn
-
Rubberknedermachine
-
Rubberbanbury-Mixer
-
Rubber Vulcaniserende Pers
-
Teruggewonnen Rubberbladlijn
-
Kunststof recyclinglijn
-
tennisbal die machine maken
-
Rubbermolen Machine
-
Partij van Rubber Koelmachine
-
RubberTransportbandproductielijn
-
Rubberkalendermachine
-
met een vermogen van niet meer dan 50 W
-
Circulair Automatisch Klein Materiaal Weegsysteem
-
Automatisch klein materiaal weegsysteem
zoekwoorden [ rubber process machine ] bij elkaar passen 260 Producten.
Machine van het de Kneder Rubberproces van XN75 75l de Rubber voor Teruggewonnen Rubber
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Het mengen van Capaciteit (L): | 75 L |
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Toestel |
55L rubberen kneder, rubberen mixer, rubberen procesmachine, mengkneder
| Vermogen: | Nieuw |
|---|---|
| Het mengen van Capaciteit (L): | 55L |
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
X ((S) N55 Rubber Kneader Rubber Mixer Rubber Process Machine Mixing Kneader
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Het mengen van Capaciteit (L): | 55L |
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
De Rubberbal die van Ce tot de Pers van de Machinevulcanisatie Rubberproces maken Machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
Win Rubber Rubber het Procesmachine terug van Devulnizer van de Bladmachine
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Lager, Versnellingsbak, Motor |
| Jaar: | 2023 |
2 de open Broodje het Mengen zich Machine van het het Synthetische Rubberproces van de Molenmachine XK560
| Diameter van Broodje (mm): | 560 mm |
|---|---|
| Omwentelingssnelheid van Front Roll (t/min): | 27.72 t/min |
| Lengte van Broodje (mm): | 1530 mm |
Van de de Mixer Interne Partij van 110 Liter de Rubberbanbury Machine van het de Mixer Rubberproces
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Partijtijd (tijden/uur): | 10 keer/uur |
| Totale Capaciteit (L): | 110 L |
5.5KW rubber het Vulcaniseren de Machineplc van het Pers Rubberproces Controle
| Voorwaarde: | NIEUW, NIEUW |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest: | Niet Beschikbaar |
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, drukvat |
XK360 de open Machine van het de Molen Rubberproces van het Type tweebroodje In drie stadia
| Diameter van Broodje (mm): | 360 mm |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
Van het het Recyclingsmateriaal van 160KW 110L Plastic Rubber het Procesmachine
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
| Marketing Type: | Nieuw Product |

