Alle producten
-
Rubberprocesmachine
-
Rubber het mengen zich molenmachine
-
Rubberpoederproductielijn
-
Rubberknedermachine
-
Rubberbanbury-Mixer
-
Rubber Vulcaniserende Pers
-
Teruggewonnen Rubberbladlijn
-
Kunststof recyclinglijn
-
tennisbal die machine maken
-
Rubbermolen Machine
-
Partij van Rubber Koelmachine
-
RubberTransportbandproductielijn
-
Rubberkalendermachine
-
met een vermogen van niet meer dan 50 W
-
Circulair Automatisch Klein Materiaal Weegsysteem
-
Automatisch klein materiaal weegsysteem
zoekwoorden [ rubber process machine ] bij elkaar passen 260 Producten.
20mm de RubberPers van Ce ISO van de Transportbandproductielijn Rubber Vulcaniserende
| Materiaal: | Uit gegoten staal |
|---|---|
| Kleur: | Groen blauw, |
| Riembreedte: | 800mm |
Van de de Transportbandproductielijn van 11KW 7.5KW de RubberMachine van de de Transportbandpers
| Materiaal: | Uit gegoten staal |
|---|---|
| Kleur: | Groen blauw, |
| Riembreedte: | 800mm |
Dia 400mm Rubber Open het Mengen zich Molen 37KW voor het Rubbersamenstelling Verwarmen
| Diameter van Broodje (mm): | 400mm |
|---|---|
| Omwentelingssnelheid van Front Roll (t/min): | 24.26 - 24,261 t/min |
| Lengte van Broodje (mm): | 1200 mm |
90KW twee Broodje het Rubber het Mengen zich het Vakmanschap Open Molen van de Molenmachine Rubber Mengen zich
| Diameter van Broodje (mm): | 560 mm |
|---|---|
| Lengte van Broodje (mm): | 1530 mm |
| Kerncomponenten: | PLC, Lager, Motor, bearbox |
400mm de Mixer37kw Twee Broodje van de Diameter Rubbermolen het Mengen zich Molen
| Diameter van Broodje (mm): | 400mm |
|---|---|
| Lengte van Broodje (mm): | 1000 mm |
| Kerncomponenten: | PLC, Lager, Motor, bearbox |
660mm Twee Broodje Rubber het Mengen zich Molenmachine voor Rubber Plastic Industrie
| Diameter van Broodje (mm): | 660mm |
|---|---|
| Omwentelingssnelheid van Front Roll (t/min): | 28 .6 t/min |
| Lengte van Broodje (mm): | 2130 mm |
Hydraulische Rubber Vulcaniserende de Pers5.5kw Vacuüm Vulcaniserende Pers van 1000T
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
Poeder Rubbertegel die tot Machine maakt Hydraulische Rubberafgietselpers
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Kader en Kolom Rubber Vacuüm Hydraulische Pers van de Plaat de Vulcaniserende Pers
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
Van de de Pers3kw Transportband van de rubberlaarsvulcanisatie de Vulcaniserende Pers
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |

