Alle producten
-
Rubberprocesmachine
-
Rubber het mengen zich molenmachine
-
Rubberpoederproductielijn
-
Rubberknedermachine
-
Rubberbanbury-Mixer
-
Rubber Vulcaniserende Pers
-
Teruggewonnen Rubberbladlijn
-
Kunststof recyclinglijn
-
tennisbal die machine maken
-
Rubbermolen Machine
-
Partij van Rubber Koelmachine
-
RubberTransportbandproductielijn
-
Rubberkalendermachine
-
met een vermogen van niet meer dan 50 W
-
Circulair Automatisch Klein Materiaal Weegsysteem
-
Automatisch klein materiaal weegsysteem
zoekwoorden [ rubber process machine ] bij elkaar passen 260 Producten.
XKJ480 de teruggewonnen Rubber Rubberproductielijn van Devulcanizer
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
| Kerncomponenten: | PLC, Lager, Versnellingsbak, Motor |
55Kw teruggewonnen Rubberblad die tot Machine maken Rubberpoeder Devulcanizer
| Type: | Vulcaniseerapparaat |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
XKJ 450 Teruggewonnen Rubbermachineplc Controleproductielijn
| Type: | WIN terug |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
90 het Broodje van KW Twee het Mengen zich Molenmachine 22 Duim voor het Rubber Afdekken
| Diameter van Broodje (mm): | 560 mm |
|---|---|
| Omwentelingssnelheid van Front Roll (t/min): | 27.72 t/min |
| Lengte van Broodje (mm): | 1530 mm |
22KW rubber van de het Schrootband van de Bandmolen 40-60kg/H het Poedermachine
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Lager, Motor |
| Het Type van bandmachine: | Band Recyclingsmachine |
XK560 open Rubber het Mengen zich Rubber de Molenmixer van de Molenmachine 90KW
| Diameter van Broodje (mm): | 560 mm |
|---|---|
| Lengte van Broodje (mm): | 1500 mm |
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
2.2KW rubberpantoffel die Machine maken die Rubber Hydraulische Pers vulcaniseren
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
PLC Aanraking de Rubber het Vulcaniseren Bal die van het Perstennis Machine maken
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
55KW de Machine 75L van de verspreidingskneder Rubber het Mengen zich Banbury Machine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Het mengen van Capaciteit (L): | 75 L |
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
325L plastic Rubber de Machine Hoge Precisie van de Verspreidingskneder
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Toestel |
|---|---|
| Het voeden Wijze: | Voorzijde |
| Voltage: | Aangepast |

